Szymon Moszny

Magister fizjoterapii, absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego i Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Doktorant na wydziale Teorii i Praktyki Sportu AWF Katowice.

Od najmłodszych lat pasjonowało go rozwijanie możliwości ludzkiego ciała. Rozpoczął swoją przygodę ze światem sportów siłowych w 2000 roku, kiedy pierwszy raz poszedł na trening. Już wtedy wiedział, że z tym chce związać swoja przyszłość. Praca instruktora siłowni dała mu podstawową wiedzę, rozwijaną później na studiach.

W 2006 roku przeprowadził się do Gdańska, gdzie pracował jako redaktor w czasopiśmie „Fitness Authority”, po pewnym czasie obejmując stanowisko redaktora naczelnego tego magazynu. W 2008 roku wprowadził na rynek polską edycję amerykańskiego czasopisma kulturystycznego „Muscular Development”, by następnie stworzyć własny projekt dwumiesięcznika, „Generation: Fitness”, które ukazywało się na terenie całego kraju. W okresie od 2006 do 2012 roku opublikował ponad 100 artykułów dotyczących metodologii treningów, odżywiania i suplementacji w sporcie.

Dopełnieniem pracy w redakcji zawsze były treningi, jakie prowadził innym. Luźno związany z różnymi klubami sportowymi, pracował z zawodnikami różnych dyscyplin, pomagał również w przygotowaniach do startów wielu kulturystom z polskiej czołówki. Chęć pracy z ludźmi sprawiła, że rozpoczął pracę w jednym z klubów Pure Health&Fitness, jako fitness manager i trener personalny master. W swojej pracy wykorzystuje coraz to nowsze narzędzia, opierając się na nowoczesnych metodach treningów, takich jak trening funkcjonalny oraz z użyciem min. bosu, TRX, kettlebells, power- i sandbagów a także treningach interwałowych o wysokiej intensywności i sesji bez użycia przyborów.

Chęć dzielenia się wiedzą z innymi sprawiła, że odnalazł swoje powołanie w edukacji trenerów personalnych jako szkoleniowiec PFI Master. Prowadzi certyfikowane szkolenia Personal Trainer oraz Personal Trainer Advance, a także warsztaty z m.in. z treningu funkcjonalnego i stabilizacji dynamicznej kręgosłupa lędźwiowego.

pokaż wszystkie
Najlepsza jakość gwarantowana przez IMG S.A.