Sylwia Heresztyn

Sport od najmłodszych lat odgrywał istotną rolę w jej życiu. Z fitnessem związana od 8 lat. Jako szkoleniowiec niesamowitą radość i satysfakcję sprawia jej przekazywanie tajników sztuki instruktorskiej, a dokładność i precyzję ruchu oraz indywidualne podejście do każdego uczestnika stawia na pierwszym miejscu. Swoją wiedzę i umiejętności instruktorskie nieustannie udoskonala poprzez uczestnictwo w licznych konwencjach, warsztatach i szkoleniach w Polsce i za granicą. Absolwentka PFI Advance License Step&Floor Choreography z Luciano Mottola, TFS Licencja A Aerobic z Katią Vasilenko, Reebok Dance&Step Workshop with Remy Huleux, Step Methodology z Luciano Mottola, Step Special z Doro Giera. Finalistka konkursu IFA New Talent 2014, Islandfit Talento International Contest 2014, IFA New Talent 2013 oraz półfinalistka konkursu New Presenter Competition Days for Fit 2014. Zawsze uśmiechnięta, otwarta do ludzi i świata, pełna pasji i pozytywnej energii.

pokaż wszystkie
Najlepsza jakość gwarantowana przez IMG S.A.

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.