Maciej Michalik

Magister kultury fizycznej, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, trener pływania II klasy, trener personalny z wieloletnim doświadczeniem.

Od kiedy tylko sięgnie pamięcią związany ze sportem, początkowo siatkówka, następnie lekka atletyka, po czym nadszedl czas na fascynacje pływaniem. Po ukończeniu studiów wyjechał do USA, gdzie zapoznał się z takim pojęciem jak Crossfit. Po powrocie do Polski zajął się treningiem personalnym.

Od 2012 związany z Pure Heath & Fitness gdzie wciąż zgłębia tajniki treningu indywidualnego i stawia czoła wszelkim nawet najcięższym i najbardziej opornym przypadkom kształtowania ludzkiej sylwetki. Od 2014 roku związany ze szczecińską drużyną siatkarską Morze Bałtyk Szczecin, gdzie trzyma pieczę nad przygotwaniem motorycznym siatkarzy.

Trening personalny to dla niego nie tylko praca na siłowni, ale przede wszystkim przekonywanie do zdrowego trybu życia, prawidłowego odżywiania jak i uprawiania wszelkich form rekreacji ruchowej, które mogą wpłyąć na świetne samopoczucie. Łączenie metod treningowych zaczerpniętych z treningu funkcjonalnego, metod ciężkoatletycznych oraz Crossfitu pozwala na tworzenie jednostek treningowych atrakcyjnych, przynoszących upragnione efekty.

pokaż wszystkie
Najlepsza jakość gwarantowana przez IMG S.A.