Karol Kuźmitowicz

Absolwent wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Magister Fizjoterapii, instruktor piłki siatkowej dla niepełnosprawnych , instruktor tańca dla osób niewidomych i niedowidzących. Z Fitnessem związany od 4 lat . Od tego nieustannie coraz bardziej zakochany w choreografii na podłodze i stepie. Nietypowe układy i wyjątkowa muzyka podczas zajęć to jego znak rozpocznawczy. Motywuje siebie i innych stwierdzeniem, że fitness to zarówno przyjemność jak i regularna praca nad sobą i swoimi umiejętnościami.

Finalista konkursu Fit Prezenter w 2012 roku.

pokaż wszystkie
Najlepsza jakość gwarantowana przez IMG S.A.

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.