Kacper Duc

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, nauczyciel oraz trener II klasy koszykówki, instruktor siatkówki oraz snowboardu, szkoleniowiec PROFI FITNESS SCHOOL.

Wielbiciel aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia.

Praca z ludźmi i przekazywanie wiedzy daje mu satysfakcje, każdą osobę traktuje indywidualnie, dobór środków oraz form dostosowuje do jej potrzeb i możliwości.

Dba o swoje zdrowie i ciało, stara się wdrażać to w życie innym, ceni sobie ciężką pracę, determinację i dążenie do celu. W ćwiczeniach nie uznaje kompromisu, każdy trening wykonywany na 100% możliwości. Stawia na profesjonalizm. Pomoże Ci znaleźć motywację do większego zaangażowania w ćwiczenia, zwróci uwagę na poprawną technikę i zapewni bezpieczeństwo w trakcie treningu. Uzyskanie optymalnej wydolności, wytrzymałości i siły mięśni brzucha która pozwala na utrzymanie prawidłowej postawy, dlatego stawia na układ ćwiczenia core – silnego gorsetu mięśniowego.

Jego pasją życia jest przede wszystkich ruch, ruch pod każdą postacią dlatego każdy wolny czas wypełnia uprawiając sporty.

pokaż wszystkie
Najlepsza jakość gwarantowana przez IMG S.A.