Jakub Zembaty

Kuba jest licencjonowanym fizjoterapeutą zafascynowanym holistycznym podejściem do człowieka. Jego osobista droga przez trening pozwoliła mu odnaleźć Hatha Jogę, której jest propagatorem zarówno pod kątem praktycznym jak i naukowym. W swojej pracy w gabinecie oraz na sali ceni sobie kontakt z drugim człowiekiem, któremu pomaga przywrócić bądź utrzymać zdrowie na wysokim poziomie.

Swoją karierę w fitness rozpoczął w wieku 16 lat, podczas Aerobic&Step Licence Basic. Jego wielkim marzeniem od początku kariery stała się praca edukatora nowych adeptów na instruktorów fitness. Przez prawie cztery lata jako jeden z głównych tłumaczy szkoleń w jednej ze szkół mógł obserwować i uczestniczyć w pracy wielu wybitnych dydaktyków z całego świata. Procesy zachodzące przy nauce takiego rzemiosła pozostają dla niego do dzisiaj inspiracją do każdego nowego szkolenia, które przygotowuje. Przed szkoleniem zawsze zadaje sobie pytanie „Co uczestnikom jest najbardziej potrzebne aby poprowadzić bezpieczny i przyciągający klientów trening?”. Wielokrotnie był uczestnikiem kursów, gdzie marnowano jego czas i pieniądze. Wtedy obiecał sobie, że jego przyszłe szkolenia nie będą budowane na słabych fundamentach (dysproporcji pomiędzy teorią a praktyką, złym przygotowaniem manuskryptu, brakiem profesjonalnych rycin, autorytatywność edukatora).

Jego zainteresowania to: Hatha Joga, Szkoła Zdrowych Pleców, Stretching&Mobility oraz Trening Funkcjonalny. Dzięki swojemu wykształceniu czuje się też bardzo dobrze w treningach personalnych z klientami o różnych dolegliwościach. Z racji chęci kontynuacji kształcenia, w przyszłości planuje podjąć się studiów doktoranckich. Jego zainteresowania naukowe i umiejętności przeszukiwania baz danych powodują, że przekazuje swoim podopiecznym wiedzę opartą o najnowsze doniesienia naukowe .

pokaż wszystkie
Najlepsza jakość gwarantowana przez IMG S.A.