Iwona Struzik-Machałek

Gdy miała 10 lat rozpoczęła swoją przygodę ze sportem. Judo, trening, zawody były przez 18 lat nieodłączną częścią jej życia. Była wielokrotną Mistrzynią Polski, oraz reprezentowała Polskę na arenach światowych. Najważniejsze sukcesy to: III m. na Uniwersjadzie w Bangkoku w Judo, III m. Akademickich Mistrzostwach Świata w Judo. Mgr Wychowania Fizycznego, Trener II klasy w Judo, posiada czarny pas i stopień mistrzowski II Dan, Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością fitness. Od 2003 roku jest związana z branżą Fitness, pracując jako instruktor Fitness i Trener Personalny w trójmiejskich klubach Fitness.

pokaż wszystkie
Najlepsza jakość gwarantowana przez IMG S.A.

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.