Space Revolution®

Opis szkolenia

Space Revolution Course to szkolenie w zakresie prowadzenia zajęć grupowych z użyciem innowacyjnego przyrządu treningowego Space Stretch. Oferta Space Revolution Course adresowana jest do osób zarządzających fitness klubami oraz do instruktorów i trenerów, którym zależy na urozmaiceniu treningów oraz na pozyskaniu wielu nowych klientów.

Space Revolution Course to szkolenie dające możliwość prowadzenia nowoczesnych zajęć grupowych i treningów personalnych na poziomie dotąd nie spotykanym. Mocne słowa? Tak, ale prawdziwe.

Odpowiednio prowadzone treningi oporowe ze Space Stretch zmieniają ciało w tempie ekspresowym! Space Stretch nie jest wykonany z gumy. Jest wykonany z wysokiej jakość termoplastycznego elastomeru TPR, dzięki czemu odczuwalny opór podczas treningu z nim ma zupełnie inną charakterystykę niż w dotychczas stosowanych akcesoriach treningowych.

Segmentowa konstrukcja daje możliwość komfortowej i szybkiej zmiany ćwiczeń zarówno podczas treningów personalnych, jak i grupowych. Dla wielu osób znaczenie może mieć fakt, że przyrząd “nie ciągnie” skóry podczas ćwiczeń w przeciwieństwie do gumy. W użytkowaniu jest bardzo komfortowy. Właściwie wykonywane trening z jego wykorzystaniem gwarantują niezwykłe efekty już po kilku tygodniach.

Warunki szkolenia

Kurs jest kompleksowy i nie wymaga wcześniejszego kształcenia w zakresie fitness. Szkolenie ma za zadanie wytłumaczyć i pokazać zastosowanie Space Stretch od podstaw. Po ukończeniu szkolenia, uczestnik powinien być w stanie poprowadzić zajęcia na Space Stretch dysponując całą gamą ćwiczeń i potrafiąc dostosować je do rodzaju zajęć i poziomu trenujących.

Czas trwania szkolenia

1 dzień

Certyfikat ukończenia szkolenia

Po ukończeniu szkolenia uczestnik otrzymuje ceryfikat ukończenia szkolenia SportsArt Institute Instructor, uprawniający do prowadzenia zajęć wchodzących w skład pakietu Space Revolution. 

Cena szkolenia

399,00 PLN

Prowadzący szkolenie

Andrzej Wiatr

Tematyka szkolenia

  1. Zastosowanie Space Stretch.
  2. Skuteczne zaprezentowanie i nauka poprawnej techniki.

  3. Rodzaje ćwiczeń na wszystkie partie ciała.

  4. Zastosowanie Space Stretch w treningu wytrzymałościowym i siłowym.

  5. Stworzenie kompleksowego programu treningowego.

Terminy (data / miejsce)

Rejestracja
Space Revolution®

Aby zmienić termin i miejsce, wybierz inny z listy powyżej
Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało przyjęte.
pokaż wszystkie
Najlepsza jakość gwarantowana przez IMG S.A.

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.