Space Revolution®

Opis szkolenia

“Space Revolution Course” to szkolenie w zakresie prowadzenia zajęć grupowych z użyciem innowacyjnego przyrządu treningowego “Space Stretch”. Każda osoba, która ukończy szkolenie otrzyma certyfikat uprawniający do prowadzenia zajęć wchodzących w skład pakietu “Space Revolution”. 

Oferta “Space Revolution Course” adresowana jest do osób zarządzających fitness klubami oraz do instruktorów i trenerów, którym zależy na urozmaiceniu treningów oraz na pozyskaniu wielu nowych klientów.

“Space Revolution Course” to szkolenie dające możliwość prowadzenia nowoczesnych zajęć grupowych i treningów personalnych na poziomie dotąd nie spotykanym. Mocne słowa? Tak ale prawdziwe.

 

Odpowiednio prowadzone treningi oporowe ze “Space Stretch” zmieniają ciało w tempie ekspresowym! “Space Stretch” nie jest wykonany z gumy. Jest wykonany z wysokiej jakość termoplastycznego elastomeru TPR dzięki czemu odczuwalny opór podczas treningu z nim ma zupełnie inną charakterystykę niż w dotychczas stosowanych akcesoriach treningowych.

Segmentowa konstrukcja daje możliwość komfortowej i szybkiej zmiany ćwiczeń zarówno podczas treningów personalnych jak i grupowych. Dla wielu osób znaczenie może mieć fakt, że przyrząd  “nie ciągnie” skóry podczas ćwiczeń w przeciwieństwie do gumy. W użytkowaniu jest komfortowy. Właściwie wykonywane trening z jego użyciem gwarantują niezwykłe efekty już po kilku tygodniach!

Warunki szkolenia

Kurs jest kompleksowy i nie wymaga wcześniejszego kształcenia w zakresie fitness. Szkolenie ma za zadanie wytłumaczyć i pokazać zastosowanie Space Stretch od podstaw. Po ukończeniu szkolenia, uczestnik powinien być w stanie poprowadzić zajęcia na Space Stretch dysponując całą gamą ćwiczeń i potrafiąc dostosować je do rodzaju zajęć i poziomu trenujących.

Szkolenie skierowane jest dla instruktorów zajęć grupowych, ale również dla trenerów personalnych oraz instruktorów siłowni. 

Czas trwania szkolenia

1 dzień

Certyfikat ukończenia szkolenia

Po ukończeniu szkolenia uczestnik otrzymuje ceryfikat ukończenia szkolenia SportsArt Institute Instructor.

Cena szkolenia

399,00 PLN

Prowadzący szkolenie

Andrzej Wiatr

Tematyka szkolenia

  • czym jest Space Stretch
  • do czego służy

  • dlaczego warto ćwiczyć z elastomerem Space Stretch

  • skuteczne zaprezentowanie i nauka poprawnej techniki

  • rodzaje ćwiczeń na wszystkie partie ciała

  • zastosowanie Space Stretch w treningu wytrzymałościowym i siłowym

  • stworzenie kompleksowego programu treningowego

 

Terminy (data / miejsce)

Rejestracja
Space Revolution®

Aby zmienić termin i miejsce, wybierz inny z listy powyżej
Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało przyjęte.
pokaż wszystkie
Najlepsza jakość gwarantowana przez IMG S.A.

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.