PFS Suspension Training® Taśmy podwieszane

Opis szkolenia

PFS Suspension Training®  to najobszerniejszy i najbardziej efektywny program szkoleniowy wykorzystujący taśmy podwieszane. Metodycznie dobrane zestawy ćwiczeń, dzięki którym rozgrzewka oparta na stretchingu dynamicznym, treningi wytrzymałości siłowej lub budowa wymarzonej sylwetki już nigdy nie będą stanowiły problemu. Dodajmy jeszcze, że w każdych warunkach, ponieważ system taśm podwieszanych możesz zastosować zarówno w klubie fitness , w domu czy na osiedlowym boisku. Oszczędność pieniędzy, czasu oraz komfort treningu dla Ciebie i Twoich klientów masz na wyciągnięcie ręki! Ucz się od profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem pracujących na systemach podwieszanych na co dzień.

 

Warunki szkolenia

Szkolenie przeznaczone dla osób z doświadczeniem w pracy Instruktora w dziedzinach prozdrowotnych. Praca w dziedzinie fitnessu, fizjoterapii lub rehabilitacji. Wymagana znajomość podstaw anatomii i fizjologii człowieka.

 

 

Czas trwania szkolenia

Jeden dzień: 6-7 godzin

Certyfikat ukończenia szkolenia

Certyfikat ukończenia warsztatów PFS Suspension Training.

 

Cena szkolenia

330 PLN

Prowadzący szkolenie

Leszek Oleksy

Tematyka szkolenia

Twoje umiejętności :

  •  Posiadasz teoretyczną wiedzę jak kształtować wytrzymałość siłową
  •  Poznajesz metody kształtowania wytrzymałości siłowej
  • Potrafisz zbudować lekcję wytrzymałości siłowej na bazie ćwiczeń TRX
  • Dobierasz najskuteczniejsze ćwiczenia na taśmach TRX, Znasz metodykę prowadzenia zajęć

 

Rejestracja
PFS Suspension Training® Taśmy podwieszane

Aby zmienić termin i miejsce, wybierz inny z listy powyżej
Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało przyjęte.
pokaż wszystkie
Najlepsza jakość gwarantowana przez IMG S.A.

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.