PFS Step Instructor I Level®

Opis szkolenia

Głównym celem szkolenia jest opanowanie umiejętności planowania i prowadzenia lekcji stepu, technika kroków podstawowych, nazewnictwo cueing, zasady metodycznego nauczania choreografii w lekcji stepu. Po szkoleniu PFS Step Instructor I Level potrafisz osiągnąć poziom podstawowy i średniozaawansowany w kształtowaniu metodyki lekcji i doborze środków nauczania.

 

 

 

Warunki szkolenia

Warunkiem uczestnictwa jest ukończenie szkolenia PFS Aerobics & Step Instructor® lub ukończenie szkolenia podstawowego o podobnym zakresie w innej placówce szkoleniowej.

 

Czas trwania szkolenia

Czas przewidziany na realizację programu to 2 dni + 1 dzień – egzamin (zaliczenie w terminie maksymalnie do pół roku po ukończeniu szkolenia PFS Step Instructor I Level) Egzamin można dosłać również w postaci nagrania DVD wraz z opisem lekcji dołączonym do płyty. Zjazd w systemie weekendowym.

Certyfikat ukończenia szkolenia

Certyfikat ukończenia szkolenia PFS Step Instructor I Level® oraz uzyskanie tytułu Professional Fitness Step Instructor I Level
Wymaganiem uzyskania certyfikatu jest pozytywne zaliczenie egzaminu praktycznego.

 

 

 

 

Cena szkolenia

290 PLN

Prowadzący szkolenie

Izabela Gmitrowicz
Edyta Bartejczuk-Wolak
Iwona Struzik-Machałek
Karol Kuźmitowicz
Sylwia Heresztyn
Alicja Sieracka
Aneta Ożarowska

Tematyka szkolenia

  • zasady budowania prawidłowej lekcji stepu 
  •  technika kroków i poruszania się na stepie, kroki podstawowe 
  •  techniki i metody konstruowania elementów choreografii step 
  •  praca z muzyką, cueing- informacja werbalna i niewerbalna, 
  • tok lekcji stepu 
  •  fizjologiczne aspekty przebiegu lekcji step, układ krążenia w trening wytrzymałości

 

Rejestracja
PFS Step Instructor I Level®

Aby zmienić termin i miejsce, wybierz inny z listy powyżej
Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało przyjęte.
pokaż wszystkie
Najlepsza jakość gwarantowana przez IMG S.A.

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.