PFS Pilates I®

Opis szkolenia

Szkolenie PFS Pilates I® jest przeznaczone dla instruktorów fitness, instruktorów siłowni, trenerów personalnych oraz osób pracujących w dziedzinach rehabilitacji czy fizjoterapii. Na szkoleniu podstawowym poznasz bezpieczne i efektywne ćwiczenia techniki Pilates wzmacniające głębokie mięśnie tułowia i miednicy, stabilizacje środek ciała, jednocześnie wpływając na stabilność całego gorsetu mięśniowego.
Nauczysz się przekazywać swoją wiedzę osobom ćwiczącym, w sposób profesjonalny z pełną świadomością pracy ludzkiego organizmu. Ćwiczenia Pilates mają na celu zwiększenie świadomość własnego ciała, co wpływa na utrzymanie prawidłowej postawy w życiu codziennym. Profesjonalnie przekazana koncepcja treningu dostosowana jest do rożnego poziomu zaawansowania uczestników jak i do każdej grupy wiekowej.
Idąc naprzeciw oczekiwaniom kursantów i zgodnie ze światowymi tendencjami postanowiliśmy wprowadzić rozszerzony program szkoleń PFS PIALTES. Szkolenie zostało zmodyfikowane przez dodanie większej ilości godzin teoretycznych i praktycznych. Dodaliśmy także kolejne ćwiczenia, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane zarówno w grupach początkujących jak i średniozaawansowanych. Duża ilość godzin przeznaczonych na praktykę pozwoli na indywidualną pracę z każdym kursantem i da możliwość na wykorzystanie wiedzy teoretycznej i przełożenie jej na pracę z klientem.

 

Warunki szkolenia

Praca w dziedzinie fitnessu, fizjoterapii, rehabilitacji lub znajomość podstaw anatomii i fizjologii człowieka, wynikająca z wykształcenia.

 

 

 

Czas trwania szkolenia

2 dni

Certyfikat ukończenia szkolenia

Czas przewidziany na realizację programu to 2 dni. Zjazd w systemie weekendowym.

 

Cena szkolenia

730 PLN

Prowadzący szkolenie

Magdalena Węckowicz
Jakub Zembaty
Małgorzata Muzyka-Kopera

Tematyka szkolenia

  • Koncepcja Treningu 
  •  Zasady i założenia ćwiczeń Pilates
  •  Technika oddychania
  • Anatomia i biomechanika ruchu
  •  Metodyka nauczania w lekcji Pilates
  • Planowanie zajęć
  • Wizualizacja w przekazie ćwiczeń
  • Głęboka stabilizacja mięśni tułowia i dna miednicy

 

Rejestracja
PFS Pilates I®

Aby zmienić termin i miejsce, wybierz inny z listy powyżej
Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało przyjęte.
pokaż wszystkie
Najlepsza jakość gwarantowana przez IMG S.A.

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.