PFS Fit Ball®

Opis szkolenia

Szkolenie PFS Fit Ball® przeznaczone jest dla osób chcących poszerzyć swoje umiejętności o nową formę prowadzenia zajęć oraz wzbogacić ofertę proponowanych usług w swoim klubie.
Zajęcia te mogą służyć jako wspaniałe uzupełnienie oraz urozmaicenie lekcji fitness lub jako pomocniczy przybór w profilaktyce zdrowotnej kręgosłupa wzmacniając osłabione mięśnie i likwidując jednocześnie napięcia mięśniowe będące niekorzystnym zjawiskiem. Dlatego jeśli jesteś instruktorem chcącym rozwijać i poszerzać swoje umiejętności stawiając przy tym na profesjonalizm w swojej pracy to szkolenie PFS Fit Ball® jest dla Ciebie.
Opanowanie technik prowadzenia i wykonywania ćwiczeń z piłką , zasady treningu z piłką w praktyce i w teorii. Zasada budowania lekcji, ćwiczenia siłowe w kombinacjach z hantlami, taśmami i bez przyborów, relaksacja i rozciąganie na piłce.

Warunki szkolenia

Szkolenie przeznaczone dla osób z doświadczeniem w pracy Instruktora w dziedzinach prozdrowotnych. Praca w dziedzinie fitnessu, treningu personalnego, fizjoterapii lub rehabilitacji. Wymagana jest znajomość podstaw anatomii i fizjologii człowieka. Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest ukończenie szkoleń PFS Aerobics&Step Instructor® (cz. ogólna), PFS Theory Fitness® , PFS Gym Instructor®,PFS Personal Trainer®lub ukończenie szkolenia o podobnym zakresie w innej placówce szkoleniowej .

Czas trwania szkolenia

1 dzień.

Certyfikat ukończenia szkolenia

Wymaganiem uzyskania certyfikatu jest pozytywne zaliczenie ćwiczeń.

Uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia szkolenia PFS Fit Ball®  oraz tytuł Professional Fitness Fit Ball Instructor.

 

Cena szkolenia

340 PLN

Prowadzący szkolenie

Izabela Gmitrowicz
Magdalena Węckowicz
Jakub Zembaty
Iwona Struzik-Machałek
Małgorzata Muzyka-Kopera
Sylwia Heresztyn
Aneta Ożarowska
Dagmara Wysocka

Rejestracja
PFS Fit Ball®

Aby zmienić termin i miejsce, wybierz inny z listy powyżej
Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało przyjęte.
pokaż wszystkie
Najlepsza jakość gwarantowana przez IMG S.A.