PFS Cross Training®

Opis szkolenia

PFS Cross Training jest to trening wykorzystujący ruchy funkcjonalne wykonywane w wysokiej intensywności. Ruchy te nieustannie się zmieniają tak, by doprowadzić do jak najszerszej adaptacji dziesięciu cech motorycznych: wydolności sercowo – naczyniowej, wytrzymałości mięśniowej, siły, szybkości, mocy, gibkości, koordynacji, zwinności, równowagi, dokładności (celności).

 Do korzyści, jakie przynosi ten rodzaj treningu zaliczamy poprawę jakości życia (dzięki zmianie kompozycji ciała i zmianie wskaźnika BMI), ponadprzeciętną sprawność fizyczną oraz poprawę sylwetki.

Metodologia PFS Cross Training skupia się przede wszystkim na nauce ruchu i doskonałej technice,  dzięki czemu trening ten dedykowany jest nie tylko sportowcom, ale także  każdemu, kto chce cieszyć się wysoką sprawnością fizyczną. 

 

Warunki szkolenia

Ten kurs nie wymaga wcześniejszego kształcenia w zakresie fitness.

Szkolenie jest skierowane dla instruktorów siłowni, trenerów personalnychi instruktorów zajęć grupowych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat Cross Training'u oraz zdobyć uprawnienia do prowadzenia tego typu zajęć na siłowniach oraz klubach fitness. Szkolenie skierowane jest dla wszystkich żądnych wiedzy i chcących poszerzyć swój warsztat o umiejętność prowadzenia zajęć Cross Trainingu.

 

Czas trwania szkolenia

Czas przewidziany na realizację programu to 2 dni. Zjazd w systemie weekendowym.

Certyfikat ukończenia szkolenia

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest pozytywne zaliczenie egzaminu.

 

Cena szkolenia

650 PLN

Prowadzący szkolenie

Sławomir Zawrotniak

Tematyka szkolenia

 - definicja, podstawy i cele Cross Training

- definicja zdrowia i sprawności według PFS Cross Training

- obserwowanie, korygowanie i nauczanie dziewięciu fundamentalnych ruchów

- nauka programowania i skalowania treningów

- przedstawienie zagrożeń i sposoby radzenia sobie z nimi

- nauczanie rwania i podrzutu

- nauczanie kipping pull-ups oraz butterfly pull-ups

- nauczanie muscle-ups

- coaching w treningu 1 na 1

- coaching grupy

 

 

Rejestracja
PFS Cross Training®

Aby zmienić termin i miejsce, wybierz inny z listy powyżej
Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało przyjęte.
pokaż wszystkie
Najlepsza jakość gwarantowana przez IMG S.A.

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.