PFS Bosu Training®

Training description

Szkolenie dla Instruktorów fitness, instruktorów siłowni oraz trenerów personalnych, chcących rozwijać i urozmaicać swoje zajęcia wzmacniające. Przybór Bosu otwiera nowe możliwości treningowe. Zaskakujące połączenia dwóch rodzajów pracy, wzmocnienia i stabilizacji. Innowacyjny i niepowtarzalny trening z Bosu, zachęcający do otworzenia się na to co Nowe i zaskakująco efektywne w treningu siły i równowagi mięśniowej. Sięganie w impulsacje nerwowo-mięśniową czucia w priopriorecepcji, daje podstawy do zaangażowania stref naszego ciała, gdzie znajdujemy poczucie naszej równowagi i siły.

Terms of training

Udział w szkoleniu mogą wziąć również osoby posiadające doświadczenie w pracy Instruktora Fitness lub trenera personalnego.

Training duration

2 dni. Zjazd w systemie weekendowym.

Training completion certificate

Warunkiem uzyskania certyfikatu jest pozytywne zaliczenie ćwiczeń.

Uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia szkolenia PFS Bosu Training® oraz tytuł Professional Fitness Bosu Training Instructor. 

Training price

370 PLN

Training teachers

Magdalena Węckowicz
Iwona Struzik-Machałek

The subject of training

  • Filozofia i cel treningu Bosu Training, 
  •  Fizjonomia pracy mięśni, 
  • Struktura lekcji, 
  •  Opanowanie techniki wykonywania ćwiczeń, 
  •  Fizjologiczne aspekty zastosowania treningu z wykorzystaniem proiopriorecepcji, 
  •  Zasady stosowania i doboru ćwiczeń
  •  Równowaga i siła w konstrukcji ćwiczeń Bosu
  •  Trening funkcjonalny, a wykorzystanie Bosu

Register
PFS Bosu Training®

Aby zmienić termin i miejsce, wybierz inny z listy powyżej
Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało przyjęte.
show all
Najlepsza jakość gwarantowana przez IMG S.A.

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.