Dotacje

Przygotuj się i wystartuj w biegu o dotacje!


IMG S.A jako oficjalny dystrybutor uznanej na całym świecie marki SportsArt, dostarcza najwyższej jakości urządzenia fitness które są wykorzystywane w klubach fitness, hotelach, jednostkach medycznych, wojskowych oraz jednostkach straży pożarnej.

Dzięki najnowszym zastosowaniom i opatentowanym innowacyjnym technologiom idealnie wpisujemy się w założenia dotacji i stwarzamy szansę na podniesienie standardu Waszego fitness klubu.

W nowej perspektywie UE na lata 2014-2020 Polska jest największym beneficjentem, otrzyma ponad 111 mld euro!

W tym 82,5 mld na realizację polityki spójności. Tak duże wsparcie w formie dotacji oraz instrumentów finansowych to ogromna szansa na dynamiczny rozwój dla polskich firm.
Przedsiębiorcy z branży fitness także mogą ubiegać się o fundusze, zarówno z programów regionalnych jak i krajowych.
Przedmiotem współfinansowania mogą być między innymi takie inwestycje jak:
» nowoczesne maszyny
» nabycie środków trwałych niezbędnych do prowadzenia, unowocześnienia i rozwoju działalności gospodarczej
» wdrożenie nowych produktów/usług
Forma i poziom dofinansowania inwestycji jest różny, w zależności od województwa.
Największe szanse w konkursach o dofinansowanie mają te projekty, które dzięki inwestycji wprowadzą nową /ulepszoną usługę lub produkt.

Inną formą wsparcia unijnego dla klubów fitness są pożyczki na preferencyjnych warunkach.
Pożyczka może być przeznaczona między innymi na zakup:
» budynku, lokalu
» maszyn, urządzeń, wyposażenia klubu
» usług (doradczych, projektowych, szkoleniowych, marketingowych).

Pozyskanie funduszy unijnych to wielka szansa na rozwój klubu fitness. To również duże wyzwanie dla przyszłych beneficjentów podczas przygotowywania projektu i dokumentacji aplikacyjnej.

SportsArt Institute ściśle współpracuje ekspertem z dziedziny funduszy , który specjalizuje się w zakresie pozyskiwania wsparcia, zarządzania projektami oraz ich realizacji. Naszym klientom oferujemy kompleksową i długoterminową obsługę: od audytu dotacyjnego, poprzez pozyskanie dofinansowania, aż do rozliczenia i zamknięcia realizowanego projektu.
Zapewniamy profesjonalne doradztwo i pomoc eksperta na każdym etapie projektu.

Najlepsza jakość gwarantowana przez IMG S.A.

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.